محصولات اجی مجی یکی از بهترین محصولاتی هستند که امروزه شما می توانید برای دانش آموزان کلاس اول تا ششم ابتدایی تهیه کنید. بدون شک داشتن لیست قیمت محصولات اجی مجی می تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما داشته باشد. شما با داشتن این لیست قیمت محصولات مجموعه اجی مجی می توانید اطلاعات زیادی را درباره قیمت به روز هر یک از محصولات این برند آموزشی بدست بیاورید.

ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره لیست قیمت دی وی دی های اجی مجی صحبت کنیم و اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد تهیه این محصولات را دارید و یا این که قصد دارید اطلاعات خود درباره قیمت محصولات اجی مجی را افزایش دهید به شما توصیه می کنیم حتما در این مطلب با ما همراه باشید.

لیست قیمت محصولات اجی مجی

امروزه وب سایت های زیادی وجود ندارند که لیست قیمت محصولات اجی مجی را برای شما فراهم کرده باشند و به همین دلیل شما برای پیدا کردن این لیست احتمالا با مشکلات زیادی رو به رو می شوید اما نیازی به هیچ گونه نگرانی نیست. یکی از بهترین خدماتی که سایت اجی مجی برای شما فراهم کرده است این است که شما می توانید به سادگی هرچه تمام لیست قیمت پکیج های اجی مجی را تهیه کنید و دیگر نیازی نیست که زمان و انرژی زیادی را صرف پیدا کردن این لیست ها کنید.

استفاده از خدماتی که وب سایت ما به شما ارائه می دهد بسیار ساده و راحت می باشد و وب سایت ما به گونه ای طراحی شده است که شما بتوانید تنها با چند کلیک ساده این لیست را تهیه کنید. بنابراین شما می توانید با خیالی راحت از این خدمات بهره مند شوید.

لیست قیمت محصولات اجی مجی

آشنایی کامل با قیمت محصولات اجی مجی

یکی از مهمترین نکاتی که در خصوص لیست قیمت محصولات اجی مجی در وب سایت ما وجود دارد این است که اطلاعات محصولات به صورت جامع و کامل و دقیق به شما ارائه شده اند و به همین دلیل شما تمامی اطلاعات مورد نیاز خود درباره قیمت این محصولات را به راحتی می توانید از طریق وب سایت ما بدست بیاورید.

این اطلاعات با ظرافت خاصی در کنار یکدیگر جمع آوری شده اند و استفاده از آنها به هیچ وجه باعث گمراهی شما نمی شود. امروزه بسیاری از افراد هستند که قصد خرید این محصولات را دارند ولی اطلاعات جامع و کاملی را در خصوص قیمت آنها ندارند و دوست دارند که این اطلاعات را به صورت یکجا در اختیار داشته باشند. در چنین شرایطی شما می توانید از خدمات وب سایت ما استفاده کنید و اطلاعات مورد نیاز خود را به همراه لیست قیمت محصولات مجموعه اجی مجی بدست بیاورید.

قیمت پکیج های اجی مجی

اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد خرید محصولات اجی مجی را دارید بهتر است قبل از این که اقدام به خرید کنید ابتدا قیمت های این محصولات را به صورت دقیق بررسی کنید و سپس محصولات مد نظر خود را خریداری کنید.

برای این که استفاده از خدمات وب سایت ما می تواند بسیار کمک کننده باشد چرا که شما در مدت زمانی بسیار کوتاه می توانید لیست قیمت پکیج های اجی مجی را تهیه کرده و قیمت محصولات این مجموعه را مورد بررسی قرار دهید. داشتن اطلاعات درباره قیمت این محصولات می تواند برای شما بسیار مفید باشد و باعث شود که خرید بهتری را داشته باشید.

پکیج کامل اجی مجی (با تخفیف شگفت انگیز)

قیمت دی وی دی های اجی مجی

یکی از مهمترین مزایای استفاده از خدماتی که وب سایت ما به شما ارائه می دهد این است که اطلاعاتی که در وب سایت ما منتشر می شود معمولا اطلاعات به روز و دقیقی می باشند و در نتیجه زمانی که شما برای مشاهده قیمت دی وی دی های اجی مجی به وب سایت ما مراجعه می کنید می توانید آخرین قیمت های به روز شده به همراه تخفیفات را مشاهده کنید که این موضوع نیز می تواند در خرید محصولات اجی مجی بسیار مفید باشد.

قیمت محصولات مجموعه اجی مجی

بدون شک داشتن اطلاعات درباره قیمت محصولات مجموعه اجی مجی می تواند در زمان خرید این محصولات بسیار مفید باشد و باعث راحتی خرید شود و باعث شود که شما محصولات اجی مجی را با قیمت های بالا خریداری نکنید.

یکی از بهترین وب سایت هایی که برای تهیه کردن لیست قیمت محصولات اجی مجی و قیمت پکیج اجی مجی وجود دارد و شما می توانید از خدماتی که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید (همین صفحه از سایت مرکزی اجی مجی ) می باشد که در این مطلب سعی کردیم برخی از مهمترین مزایای استفاده از این خدمات را برای شما بیان کنیم تا اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد خرید این محصولات را دارید و یا این که قصد دارید اطلاعات بیشتری را درباره قیمت دی وی دی های اجی مجی بدست بیاورید از این وب سایت استفاده کنید.

محصولات اجی مجی

امروزه محصولات اجی مجی یکی از محصولاتی هستند که برای دانش آموزان پایه های اول تا ششم ابتدایی مورد استفاده قرار می گیرند و این دانش آموزان می توانند با استفاده از آن به راحتی هرچه تمام دروس پایه های نام برده شده را بیاموزند.

همانطور که می دانید امروزه با توجه به شرایط پیش آمده یادگیری دروس به صورت از راه دور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و پیدا کردن آموزشی با کیفیت که تمامی مطالب را به صورت جامع و کامل و با بیانی شیوا برای کودکان بیان کرده باشد بسیار سخت است.

با استفاده از این محصولات شما می توانید مطمئن باشید که دانش آموزانتان با بهترین کیفیت دروس پایه های اول تا ششم را می آموزند. حال برای خرید این آموزش ها شما نیازمند تهیه لیست قیمت محصولات اجی مجی هستید که پس از مشاهده قیمت ها می توانید از طریق فروشگاه اجی مجی اقدام به خرید آنلاین این پکیج ها بکنید.

دریافت هدیه اجی مجی (20 درصد محتوای آموزشی)

قیمت محصولات اول ابتدایی اجی مجی

در زیر می توانید قیمت دی ودی دی های اول ابتدایی اجی مجی را مشاهده کنید و در صورت نیاز از طریق فروشگاه اقدام به خریدآنلاین هر یک از آنها و یا پکیج کامل آن کنید. همچنین می توانید با شماره تماس های اعلامی مشاوران ما تماس گرفته و جویای قیمت پکیج های اول ابتدایی شده و در نهایت تلفنی ثبت سفارش کنید.

محصولات اول ابتدایی اجی مجی (کلیک کنید)

 

نام محصول

قیمت

تخفیف

تعداد dvd

فارسی اول ابتدایی + دو عدد کتاب کار

528000

تماس بگیرید

 

ریاضی اول ابتدایی

348000

*

 

علوم اول ابتدایی

288000

*

 

مجموعه دست ورزی اول ابتدایی

280000

*

 

مجموعه کامل اول ابتدایی

970000

*

 

قیمت محصولات دوم ابتدایی اجی مجی

در ادامه میتوایند لیست قیمت محصولات دوم ابتدایی اجی مجی را به همراه جزئیات کامل مشاهده کنید و در نهایت از طریق فروشگاه اقدام به خرید آنها بکنید. در هر مرحله می توانید با شماره های اعلامی (مشاوران) در تماس بوده و جویای لیست قیمت پکیج های دوم ابتدایی به همراه تخفیفات (در صورت موجود بودن) شوید. همچنین میقادر هستید پکیج های مورد نیاز خود را به صورت تلفنی سفارش داده و در درب منزل تحویل بگیرید.

محصولات دوم ابتدایی اجی مجی (کلیک کنید)

نام محصول

قیمت

تخفیف

تعداد dvd

فارسی دوم ابتدایی

372000

تماس بگیرید

 

ریاضی دوم ابتدایی

432000

*

 

علوم دوم ابتدایی

252000

*

 

هدیه های آسمانی دوم ابتدایی

108000

  

مجموعه دست ورزی دوم ابتدایی

220000

*

 

مجموعه کامل دوم ابتدایی

970000

*

 

قیمت محصولات سوم ابتدایی اجی مجی

در ادامه میتوانید جدول لیست قیمت محصولات سوم ابتدایی اجی مجی را مشاهده کنید و از طریق فروشگاه نیز اقدام به خرید کنید. همچنین می توانید با شماره های اعلامی در همین صفحه و مشاوره رایگان تاس گرفته و از راهنمایی های قبل از خرید، اطلاع از قیمت پکیج های سوم ابتدایی به همراه تخفیفات مطلع شوید. در نظر داشته باشد که علاوه بر خرید آنلاین می توانید به صورت تلفنی نیز ثبت سفارش کنید.

محصولات سوم ابتدایی اجی مجی (کلیک کنید)

نام محصول

قیمت

تخفیف

تعداد dvd

فارسی سوم ابتدایی

324000

تماس بگیرید

 

ریاضی سوم ابتدایی

468000

*

 

علوم سوم ابتدایی

312000

*

 

هدیه های آسمانی سوم ابتدایی

96000

*

 

مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی

108000

*

 

مجموعه دست ورزی سوم ابتدایی

180000

*

 

مجموعه کامل سوم ابتدایی

1090000

*

 

قیمت محصولات چهارم ابتدایی اجی مجی

در ادامه می توانید لیست قیمت محصولات چهارم ابتدایی (دبستان) را مشاهده کنید. جهت خرید پکیج های چهارم اجی مجی می توانید از فروشگاه اقدام کنید و یا با شماورین ما در تماس باشد.

محصولات چهارم ابتدایی اجی مجی (کلیک کنید)

نام محصول

قیمت

تخفیف

تعداد dvd

فارسی چهارم ابتدایی

324000

تماس بگیرید

 

ریاضی چهارم ابتدایی

516000

*

 

علوم چهارم ابتدایی

504000

*

 

هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی

108000

*

 

مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی

144000

*

 

مجموعه کامل چهارم ابتدایی

1190000

*

 

قیمت محصولات پنجم ابتدایی اجی مجی

لیست قیمت محصولات پنجیم ابتدایی در زیر ارائه شده است که می توانید به همراه جزئیات کامل ببینید. همچنین اطلاعات و توضیحات پکیج های پنجم دبستان را از بخش فروشگاه می توانید مشاهده کنید. جهت خرید پکیج های پنجم ابتدایی اجی مجی به دو روش خرید آنلاین از فروشگاه و همچنین ثبت سفارش تلفنی توسط مشاورین می توانید اقدام کنید.

محصولات پنجم ابتدایی اجی مجی (کلیک کنید)

نام محصول

قیمت

تخفیف

تعداد dvd

فارسی پنجم ابتدایی

372000

تماس بگیرید

 

ریاضی پنجم ابتدایی

444000

*

 

علوم پنجم ابتدایی

348000

*

 

هدیه های آسمانی پنجم ابتدایی

156000

*

 

مطالعات اجتماعی پنجم ابتدایی

228000

*

 

مجموعه کامل پنجم ابتدایی

1290000

*

 

قیمت محصولات ششم ابتدایی اجی مجی

لیست کامل قیمت محصولات ششم ابتدایی اجی مجی را ذر زیر می توانید مشاهده کنید و جهت خرید این محصولات می توانید از فروشگاه اقدام کنید. همچنین جهت اطلاع دقیق از قیمت پکیج های ششم ابتدایی اجی مجی می توانید با شماره های اعلامی مشاورین در تماس باشید و از آخرین تخفیفات نیز باخبر شوید.

محصولات ششم ابتدایی اجی مجی (کلیک کنید)

نام محصول

قیمت

تخفیف

تعداد dvd

فارسی ششم ابتدایی

432000

تماس بگیرید

 

ریاضی ششم ابتدایی

504000

*

 

علوم ششم ابتدایی + کتاب کار

348000

*

 

هدیه های آسمانی ششم ابتدایی

156000

*

 

مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی

228000

*

 

مجموعه کامل ششم ابتدایی

1390000

*

 

فروشگاه اجی مجی (مشاهده تمام محصولات)

سخن پایانی

خب به پایان ارائه لیست قیمت محصولات اجی مجی رسیدیم. شما با مشاهده هر یک از لیست ها و قیمت مقاطع تحصیلی می توانید از دو روش خرید انلاین و ثبت سفارش تلفنی جهت تهیه پکیج های مورد نیاز خود بکیند. همچنین ما در این بخش تخفیفات پکیج های را در کنار لیست قیمت دی وی دی های اجی مجی قرار دادیم که می توانید از این تخفیفات استفاده کنید.