پکیج های اول ابتدایی اجی مجی از سوی مدرسین متخصص و مجرب کشوری که شامل فارسی ، علوم و ریاضی اول دبستان می باشد به صورت انمیشنی، مفهومی و تصویر سازی تدریس و در قالب دی وی دی های اول ابتدایی اجی مجی ارائه شده است.

این دروس از این مقطع اول دبستان اجی مجی به گونه ای تدریس شده است که دانش آموزان به راحتی و در کمترین زمان قادر خواهند بود به صورت کامل مفاهیم و مطالب کتاب درسی خود را یاد بگیرند.

اول ابتدایی اجی مجی

پکیج های اول ابتدایی اجی مجی

پکج های اول ابتدایی اجی مجی به شکل متفاوت ارائه شده است، اگر نمونه تدریس های اجی مجی را دیده باشید در کنار معلم دو عروسک با م ناه های اجی و مجی وجود دارد که آموزش دروس را برای دانش آموزان جذاب می کنند.

این عروسک ها از معلمین سوالات درسی می پرسند که معلم به آنها پاسخ می دهد واین خود در روند یادگیری دانش آموزان بسیار تاثیر گذار است.

محصولات اول ابتدایی اجی مجی

محصولات اول ابتدایی اجی مجی شامل فارسی اول، علوم اول و ریاضی اول دبستان می باشد که در ادامه می توانید توضیحات این محصولات را مشاهده و به صورت آنلاین خریداری کنید.

خرید پکیج های اول ابتدایی اجی مجی

خرید پکیج های اول ابتدایی اجی مجی که اسامی انها را در بالا ذکر کردیم بسیار راحت و آسان است. کافیست محصولات اجی مجی اول ابتدایی را در ادامه مشاهده و بر روی دکمه خرید کلیک کنید و مراحل خرید را اداه داده و در نهایت سفارش شما ثبت خواهد شد.

با ثبت سفارشات محصولات سایت اجی مجی پکیج سفارش داده شده شما را در سریعترین زمان ارسال و در درب منزل تحویل داده خواهد شد.

نحوه تدریس دروس اول ابتدایی

پکیج دروس اول ابتدایی انتشارات اجی مجی که شامل فارسی اول دبستان، ریاضی و علوم می باشد به شکل حرفه ای و به حالت گرافیکی زیبا به همراه دو عروسک آموزش داده شده است.

این آموزش ها شامل تمام مطالب کتب درسی اول دبستان، مثال ها و … است که درون دی وی دی های اول ابتدایی اجی مجی ارائه شده است.

توجه: جهت ارتباط با بخش فروش اجی مجی می توانید از شماره های ****** استفاده کنید و پکیج و دی ودی های اول ابتدایی را سفارش دهید و از مشاوره های قبل از خرید هم بهره مند شوید.

خانه » اول ابتدایی اجی مجی

نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36