پکیج های دوم ابتدایی اجی مجی برای دروس فارسی، علوم و ریاضی هم اکنون در این بخش از سایت ارائه شده است. محصولات و دی ودی های دوم ابتدایی اجی مجی از سوی مدرسین این مجموعه به صورت انمیشنی و تصویر سازی شده تدریس شده که در نوع خود بی نظیر است.

دوم ابتدایی اجی مجی

پکیج های دوم ابتدایی اجی مجی

پکیج های اجی مجی دوم ابتدایی همان طور که در بالا اشاره کردین به شکل تصویر سازی شده به همراه دو عروسک و به شکل متفاوت و جذاب ارائه شده است که دانش اموزان به راحتی می تونند تمام مفاهیم و مطالب این دروس را به بهترین نحو یاد بگیرند.

محصولات دوم ابتدایی اجی مجی

محصولات دوم ابتدایی اجی مجی شامل فارسی دوم، علوم دوم و ریاضی دوم دبستان می باشد که در ادامه می توانید این محصولات را مشاهده و در نهایت اقدام به خرید آنلاین کنید.

خرید پکیج های دوم ابتدایی اجی مجی

جهت خرید کافیست به ادامه همین بخش مراجعه و پس از مطالعه توضیحات هر یک از محصولات روی دکمه خرید کلیک کرده و به صورت آنلاین اقدام به خرید کنید. پس از خرید هر یک از این بسته ها مجموعه اجی مجی آنها را ارسال و در درب منطل تحویل خواهد داد.

نحوه تدریس پکیج های دوم دبستان اجی مجی

هر یک از دروس این مجموعه توسط خانم معلم نوربخش و به همراه دو عروسک به شکل انمیشنی و تصویر سازی شده تدریس شده است. این عروسک ها علاوه بر جذاب کردن اموزش از معلم سوالاتی در رابطه با مفاهیم و مطالب دروس می پرسند که معلم به انها پاسخ می دهد این خود در روند یادگیری دانش اموزان بسیار تاثیر گذار می باشد.

توجه: جهت ارتباط با بخش فروش اجی مجی (راهنمایی، مشاوره قبل از خرید و …) می توانید از شماره های ****** استفاده کنید.

خانه » دوم ابتدایی اجی مجی

نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36