پکیج های سوم ابتدایی اجی مجی را در این بخش از سایت انتشارات اجی مجی می توانید به صورت کامل مشاهده کنید. محصولات سوم ابتدایی اجی مجی توس خانم معلم رضایی به شکل انمیشنی و لحن کودکانه و کاملا حرفه ای تدریس شده که در نوع خود بینظیر است.

محصولات سوم ابتدایی اجی مجی

محصولات سوم ابتدایی اجی مجی شامل دروس علوم ، ریاضی ، فارسی، مظالعات و هدیه های آسمانی و همچنین مجموعه دست ورزی می باشد که به صورت انمیشنی و تصویر سازی ارائه شده است.

سوم ابتدایی اجی مجی

خرید محصولات سوم ابتدایی اجی مجی

خرید پکیج و محصولات سوم ابتدایی اجی مجی به دو صورت امکان پذیر است. روش اول مشاهده پکیج ها و خرید آنلاین توسط دکمه خررید موجود در صفحه محصول و روش دوم خرید به صورت تلفنی توسط مشاورین بخش فروش (در هر دو روش بسته ها در درب منزل تحویل داده خواهد شد.)

دی وی دی های سوم ابتدایی اجی مجی

دی وی دی های سوم ابتدایی اجی به صورت کاملا ارجینال توسط این مجموعه ارائه می شود و مراقط افراد سود جو باشد که نسخه های کپی را در قالب ارجینال به شما ارائه ندهند. حتما از سایت اجی مجی خرید خود را انجام دهید و یا با مشاوران ما در تماس باشد.

نحوه تدریس دروس سوم دبستان اجی مجی

تمامی دروس سوم دبستان اجی مجی به صورت انمیشنی و تصویر سازی شده به همراه دو عروسک تدرس شده که روند آموزشی و یادگیری را به بهترین نحو ارتقاع داده است. در نمونه تدریس ها می توانید خود شاهد نحوه تدریس باشد.

توجه: جهت ارتباط با بخش فروش مجموعه اجی مجی می توانید با شماره تماس های ******* در ارتباط باشد.

خانه » سوم ابتدایی اجی مجی

نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36