محصولات ششم ابتدایی اجی مجی شامل علوم ، فارسی ، ریاضی ، مطالعات اجتماعی ، هدیه های آسمانی و … می باشد. این پکیج ها و دروس توسط خانم اکرم دمیرچلی ، نیلوفر قهرمانی و مریم احمدی تدریس شده است.

تمامی پکیج ها و دی وی دی های ششم ابتدایی اجی مجی به صورت ارجینال ارائه شده تا با کفیت بسیار بالا در دسترس دانش آموزان قرار بگیرد.

محصولات ششم ابتدایی اجی مجی

همانطور که در بالا اشاره کردیم محصولات ششم دبستان اجی مجی شامل علوم ، ریاضی ، فارسی ، مطالعات اجتماعی و هدیه های آسمانی می باشد که در ادامه می توانید آنها را به همراه جزئیات کامل مشاهده کنید.

ششم ابتدایی اجی مجی

خرید محصولات ششم ابتدایی اجی مجی

جهت خرید پکیج ها و محصولات این مقطع مجموعه اجی مجی کافیست روی محصول مورد نیاز خود کلیک کرده و وارد جزئیات پکیج شوید ودر نهایت از طریق دکمه خرید موجود به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.

یا با بخش فروش انتشارات اجی مجی تماس گرفته و به صورت تلفنی ثبت سفارش کنید. در هر دو روش محصول در درب منزل تحویل داده خواهد شد.

نحوه تدریس ششم ابتدایی

اگر نمونه تدرس های این مقطع از مجموعه اجی مجی را مشاهده کرده باشد خود شاهد نحوه تدریس دروس توسط اساتید برتر کشوری یعنی خانم ها اکرم دمیرچلی ، نیلوفر قهرمانی و مریم احمدی خواهید بود.

این اساتید برتر و محبوب تمامی مطالب درسی ذکر شده را به صورت انمیشنی و توصویر سازی شده به همراه دو عروسک تدریس کرده اند که کار یادگیری را به بهترین نحو سهولت بخشیده است.

توجه: جهت ارتباط با بخش فروش اجی مجی مجی می توانید با شماره های ******* در تماس باشید. مشاوران اجی مجی 24 ساعته اماده دریافت تماس های شما عزیزان هستند.

خانه » ششم ابتدایی اجی مجی

نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36