هدیه اجی مجی یا به نوعی بسته های هدیه اجی مجی را می تونید به صورت کاملا رایگان از این بخش دریافت کنید. این بسته ها برای تمامی دروس مقاطع مختلف ابتدایی می باشد که بنا به نیاز خود می توانید آنها را دریافت کنید.

سفارشات به صورت خرید آنلاین از فروشگاه و سفارش تلفنی توسط بخش فروش  اجی مجی امکان پذیر است.

هدیه اجی مجی

هدیه اجی مجی چیست؟ این بسته ها شامل 20 درصد از محتوای آموزی تمام درس های ابتدایی می باشد که توسط معلمین و مدرسین برتر کشوری تدریس شده است و به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان درقابل فایل دی وی دی قرار داده شده است.

هدیه اجی مجی

دریافت بسته های هدیه اجی مجی

جهت دریافت بسته های هدیه اجی مجی کافیست با شماره تماس های اعلامی (بخش فروش و مشاوره) تماس گرفته و سفارشات خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش مجموعه اجی مجی آن را در درب منزل تحویل شما خواهد داد.

این پکیج ها شامل چه درس هایی است؟

این پکیج ها برای اول ابتدایی تا ششم شامل فارسی، ریاضی، علوم، هدیه های آسمانی، مطالعات اجتماعی و … می باشد که در زیر می توایند به صورت پکیج بندی شده و جانع آنها را به همراه توضیحات مشاهده کنید.

ما این پکیج ها را به صورت جامع برای هر مقطع را در دسترس شما جهت سفارش آنلاین و به همراه جزئیات قرار دادیم که می توانید سفارش دهید.

نحوه تدریس این پکیج ها توسط معلمین و مدرسین برتر به شکل انمیشنی و گرافیکی تدریس شده است که در کنار این معلمین دو عروسک با نام های اجی و مجی نیز وجود دارند که به فرایند یادگیری دانش آموزان کمک می کنند.

توجه: جهت ارتباط با بخش فروش و مشاوره اجی مجی با شماره های ****** در تماس باشد. مشاورین ما 24 ساعته حتی رو های تعطیل آماده دریافت تماس های شما عزیزان هستند.

خانه » هدیه اجی مجی

نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36